Обирайте потрібний колір
Доступно близько 30 кольорів та варіанти їх поєднання
Стислі характеристики
Оплата при отриманні. Оплата післяплатою. Оплата на розрахунковий рахунок компанії.
12 місяців. Обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Унікальна модель книжки-стола. Досить масивна, але дуже стійка. Оснащена простим та зручним підйомним механізмом та двома асиметричними бічними сегментами. Стіл "Париж" - рідний брат столу-книжці Прага , за винятком нижнього відділу. Замість ящиків (як у Празі), в даній моделі знизу розташована шафа з дверцятами. У цій ніші зручно зберігати як кухонне начиння, так і приладдя для навчання та творчості.
Завдяки такій конструкції стіл-книжку Париж можна купити як на кухню як обідню, так і у вітальню як навчальний стіл для дитини. Добре він приживеться і в спальні, виконуючи роль пеленального столика і комода.
Стіл книгу Париж можна виготовити з палітри в 19 кольорів. Будь - який колір можна вибрати без доплати .
Виріб можна вносити будь-які коригування за складовими (прибрати або додати, якісь елементи) та розміри (зменшити, збільшити).
габаритні розміри
Ширина - закритий 420 мм / відкритий 1430 мм
Глибина – 800 мм
Висота – 750 мм
Комплектація
Стандарт:
Люкс:
Додатково
Колір на зображенні – венге
Гарантія – 12 місяців
Матеріал – ламіноване ДСП 16 мм.
У ніші під стільницею полку.
Стіл-книжку доставляємо у зібраному стані .
Палітра кольорів лДСП
(будь-який колір можна вибрати без доплати до вартості )

| Габаритні розміри, мм | |
| Ширина | закритий 420 / відкритий 1430 |
| Глибина | 800 |
| Висота | 750 |
| Додатково | |
| Кромка елементів: | кромка стільниці ПВХ 2 мм / інші елементи ПВХ 0,5 мм |
| Колір на зображенні: | венге |
| Матеріал: | лДСП 16 мм |
| Вага виробу: | 43 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
Всі вироби можна виготовляти як в одному кольорі, так і зробити комбінацію з декількох
