Обирайте потрібний колір
Доступно близько 30 кольорів та варіанти їх поєднання
Стислі характеристики
Оплата при отриманні. Оплата післяплатою. Оплата на розрахунковий рахунок компанії.
12 місяців. Обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Відмінна риса столу книжки Куба - він дуже вузький у складеному стані, всього 21 см. Знайти місце для зберігання столу можна практично в будь-якій квартирі. При цьому стіл Куба дуже стійкий. Рівновага конструкції забезпечують дві великі хромовані ніжки, які зручно складаються в спеціальний відсік. Однак врахуйте, що експлуатація даного столу вимагає невеликих витрат часу - щоразу, розкладаючи/складаючи стіл, вам доведеться прикручувати/відкручувати ніжки.
Стіл книжку Куба можна виготовити з палітри в 19 кольорів. Будь - який колір можна вибрати без доплати .
Виріб можна вносити будь-які коригування за складовими (прибрати або додати, якісь елементи) та розміри (зменшити, збільшити).
габаритні розміри
Ширина - закритий 212 мм / відкритий 1600 мм
Глибина – 800 мм
Висота – 750 мм
Комплектація
Стандарт:
Люкс:
Додатково
Колір на зображенні – венге
Гарантія – 12 місяців
Матеріал – ламіноване ДСП 16 мм.
Опори - хромовані, крутяться по різьбленні. Зберігаються у ніші столу.
Стіл-книжку доставляємо у зібраному стані .
Палітра кольорів лДСП
(будь-який колір можна вибрати без доплати до вартості )

| Габаритні розміри, мм | |
| Ширина | закритий 212 / відкритий 1600 |
| Глибина | 800 |
| Висота | 750 |
| Додатково | |
| Кромка елементів: | кромка стільниці ПВХ 2 мм / інші елементи ПВХ 0,5 мм |
| Колір на зображенні: | венге |
| Матеріал: | лДСП 16 мм |
| Вага виробу: | 32 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
Всі вироби можна виготовляти як в одному кольорі, так і зробити комбінацію з декількох
