Обирайте потрібний колір
Доступно близько 30 кольорів та варіанти їх поєднання
Стислі характеристики
Оплата при отриманні. Оплата післяплатою. Оплата на розрахунковий рахунок компанії.
12 місяців. Обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Модель К-3 – лідер продажів у категорії столів-трансформерів з механізмом «книжка». Легкий, компактний, дешевий – ось його головні переваги.
Вузьку центральну стільницю (24 см) обрамляють досить широкі бічні стільниці-крила, які розкладаються горизонталлю. А спеціальні сталеві хромовані підпірки допомагають забезпечити рівновагу конструкції.
Важить виріб 28 кг, тому переміщення його по квартирі не викличе жодних труднощів. Стіл-книжку К-3 варто купити тим, кому потрібен класичний розкладний обідній стіл.
Стіл книжку К-3 можна виготовити з палітри в 19 кольорів. Будь - який колір можна вибрати без доплати .
Виріб можна вносити будь-які коригування за складовими (прибрати або додати, якісь елементи) та розміри (зменшити, збільшити).
габаритні розміри
Ширина – закритий 240 мм / відкритий 1600 мм
Глибина – 630 мм
Висота – 750 мм
Додатково
Кромка всіх елементів – ПВХ 0,5 мм
Колір на зображенні – вишня Оксфорд
Гарантія – 12 місяців
Матеріал – ламіноване ДСП 16 мм.
Опори - хромовані, крутяться по різьбленні. Зберігаються у ніші столу.
Стіл-книжку доставляємо у зібраному стані .
Палітра кольорів лДСП
(будь-який колір можна вибрати без доплати до вартості )

| Габаритні розміри, мм | |
| Ширина | закритий 240 / відкритий 1600 |
| Глибина | 630 |
| Висота | 750 |
| Додатково | |
| Кромка елементів: | кромка стільниці ПВХ 0,5 мм / інші елементи ПВХ 0,5 мм |
| Колір на зображенні: | вишня оксфорд |
| Матеріал: | лДСП 16 мм |
| Вага виробу: | 28 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
Всі вироби можна виготовляти як в одному кольорі, так і зробити комбінацію з декількох
