Обирайте потрібний колір
Доступно близько 30 кольорів та варіанти їх поєднання
Стислі характеристики
Оплата при отриманні. Оплата післяплатою. Оплата на розрахунковий рахунок компанії.
12 місяців. Обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Стіл книжка К-1 - найбюджетніша модель в каталозі Меблі Тиса. При дуже низькій ціні стіл має досить значні розміри - у відкритому вигляді стільниця 165 х 70 см. Цього достатньо для вирішення більшості питань сучасної родини. У складеному вигляді ширина столу всього 29 см він без проблем поміститься в невеликій ніші. При цьому модель важить лише 30 кг і легко може переміщатися по квартирі у разі потреби.
Стіл книжку К-1 можна виготовити з палітри в 19 кольорів. Будь - який колір можна вибрати без доплати .
Виріб можна вносити будь-які коригування за складовими (прибрати або додати, якісь елементи) та розміри (зменшити, збільшити).
габаритні розміри
Ширина – закритий 290 мм / відкритий 1650 мм
Глибина – 700 мм
Висота – 750 мм
Додатково
Кромка всіх елементів – ПВХ 0,5 мм
Колір на малюнку – горіх темний
Гарантія – 12 місяців
Матеріал – ламіноване ДСП 16 мм.
Стіл-книжку доставляємо у зібраному стані .
Палітра кольорів лДСП
(будь-який колір можна вибрати без доплати до вартості )

| Габаритні розміри, мм | |
| Ширина | закритий 290 / відкритий 1650 |
| Глибина | 700 |
| Висота | 750 |
| Додатково | |
| Кромка елементів: | кромка стільниці ПВХ 0,5 мм / інші елементи ПВХ 0,5 мм |
| Колір на зображенні: | горіх темний |
| Матеріал: | лДСП 16 мм |
| Вага виробу: | 30 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
Всі вироби можна виготовляти як в одному кольорі, так і зробити комбінацію з декількох
