Обирайте потрібний колір
Доступно близько 30 кольорів та варіанти їх поєднання
Стислі характеристики
Оплата при отриманні. Оплата післяплатою. Оплата на розрахунковий рахунок компанії.
12 місяців. Обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Особливість цієї моделі - овальна стільниця та висока компактність. Це чудовий бюджетний варіант для невеликої кухні. Додаткових відсіків для зберігання тут не передбачено, завдяки цьому купити стіл-книжку Венеція можна за дуже демократичною ціною.
Якщо опустити одне «крило» і приставити стіл до кухонної стінки, він подолає щоденні запити сім'ї, а на урочистий захід стіл легко переміщається у вітальню (його вага 38 кг). У закритому стані ширина столу лише 30 см.
Також Венеція за рахунок овальної форми підійде для сімей з маленькими дітьми, адже відсутність гострих кутів знижує ризик травмування.
Стіл книгу Венеція можна виготовити з палітри в 19 кольорів. Будь - який колір можна вибрати без доплати .
Виріб можна вносити будь-які коригування за складовими (прибрати або додати, якісь елементи) та розміри (зменшити, збільшити).
габаритні розміри
Ширина – закритий 300 мм / відкритий 1580 мм
Глибина – 800 мм
Висота – 750 мм
Комплектація
Стандарт:
Люкс:
Додатково
Колір на зображенні – венге
Гарантія – 12 місяців
Матеріал – ламіноване ДСП 16 мм.
Стіл-книжку доставляємо у зібраному стані .
Палітра кольорів лДСП
(будь-який колір можна вибрати без доплати до вартості )

| Габаритні розміри, мм | |
| Ширина | закритий 300 / відкритий 1580 |
| Глибина | 800 |
| Висота | 750 |
| Додатково | |
| Кромка елементів: | кромка стільниці ПВХ 2 мм / інші елементи ПВХ 0,5 мм |
| Колір на зображенні: | венге |
| Матеріал: | лДСП 16 мм |
| Вага виробу: | 38 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
Всі вироби можна виготовляти як в одному кольорі, так і зробити комбінацію з декількох
