Обирайте потрібний колір
Доступно близько 30 кольорів та варіанти їх поєднання
Стислі характеристики
Оплата при отриманні. Оплата післяплатою. Оплата на розрахунковий рахунок компанії.
12 місяців. Обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Стіл К-2 - традиційний представник даного сегмента. Центральна частина досить широка - 34 см, її обрамляють бічні крила, які розкладаються по горизонталі, що сумарно забезпечує ширину столу в 1,7 метра. Наявність бічного доступу до внутрішніх полиць дає повноцінну можливість використовувати стіл як тумбу для зберігання різного начиння - столових приладів, друкованих видань тощо.
Важить виріб 32 кг, його без особливих зусиль можна переміщати квартирою. Стіл-книжку К-2 варто купити тим, кому потрібен класичний розкладний обідній стіл.
Стіл книжку К-2 можна виготовити з палітри в 19 кольорів. Будь - який колір можна вибрати без доплати .
Виріб можна вносити будь-які коригування за складовими (прибрати або додати, якісь елементи) та розміри (зменшити, збільшити).
габаритні розміри
Ширина – закритий 340 мм / відкритий 1700 мм
Глибина – 700 мм
Висота – 750 мм
Комплектація
Стандарт:
Люкс:
Додатково
Колір на картинці – горіх лісовий
Гарантія – 12 місяців
Матеріал – ламіноване ДСП 16 мм.
Стіл-книжку доставляємо у зібраному стані.
Палітра кольорів лДСП
(будь-який колір можна вибрати без доплати до вартості )

| Габаритні розміри, мм | |
| Ширина | закритий 340 / відкритий 1700 |
| Глибина | 700 |
| Висота | 750 |
| Додатково | |
| Кромка елементів: | кромка стільниці ПВХ 0,5 мм / інші елементи ПВХ 0,5 мм |
| Колір на зображенні: | горіх лісовий |
| Матеріал: | лДСП 16 мм |
| Вага виробу: | 32 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
Всі вироби можна виготовляти як в одному кольорі, так і зробити комбінацію з декількох
