Обирайте потрібний колір
Доступно близько 30 кольорів та варіанти їх поєднання
Оплата при отриманні. Оплата післяплатою. Оплата на розрахунковий рахунок компанії.
12 місяців. Обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Комп'ютерний стіл СУ-17 можна виготовити з палітри в 19 кольорів.
Будь - який колір можна вибрати без доплати до вартості .
Виріб можна вносити будь-які коригування за складовими (прибрати або додати, якісь елементи) та розміри (зменшити, збільшити).
габаритні розміри
Ширина – 650 мм
Глибина – 630 мм
Висота – від 910 до 1110 мм
Висота стільниці – 5 положень від 610 до 750 мм.
(Можливо змінити розміри)
Комплектація
Стандарт:
Люкс:
Додатково
Колір на картинці – венге + дуб молочний
Гарантія – 12 місяців
Матеріал – ламіноване ДСП 16 мм.
Регулювання кута нахилу стільниці до 45 градусів на 10 положень
Регулювання висоти столу на 5 положень
Палітра кольорів лДСП
(будь-який колір можна вибрати без доплати до вартості )

| Габаритні розміри, мм | |
| Ширина | 650 |
| Глибина | 630 |
| Висота | від 970 до 1110 |
| Висота стільниці: | від 610 до 750 |
| Додатково | |
| Кромка елементів: | кромка стільниці ПВХ 2 мм / інші елементи ПВХ 0,5 мм |
| Колір на зображенні: | венге + дуб молочний |
| Матеріал: | лДСП 16 мм |
| Вага виробу: | 39 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Надбудова: | Є |
| Шухляди: | Немає |
| Тумба: | Немає |
| Особливості: | Регулювання кута нахилу стільниці, Регулювання висоти столу |
Всі вироби можна виготовляти як в одному кольорі, так і зробити комбінацію з декількох
