Обирайте потрібний колір
Доступно близько 30 кольорів та варіанти їх поєднання
Оплата при отриманні. Оплата післяплатою. Оплата на розрахунковий рахунок компанії.
12 місяців. Обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Тумба для взуття АКМ ТО-104/1 можна виготовити з палітри в 19 кольорів.
Будь - який колір можна вибрати без доплати до вартості .
Виріб можна вносити будь-які коригування за складовими (прибрати або додати, якісь елементи) та розміри (зменшити, збільшити).
габаритні розміри
Ширина – 900 мм
Глибина – 300 мм
Висота – 645 мм
(Можливо змінити розміри)
Комплектація
Стандарт:
Люкс:
Додатково
Колір на зображенні – дуб сонома + графіт
Гарантія – 12 місяців
Матеріал – ламіноване ДСП 16 мм.
Матеріал сидіння – шкірозамінник
Палітра кольорів лДСП
(будь-який колір можна вибрати без доплати до вартості )

Кольори шкірозамінника




| Габаритні розміри, мм | |
| Ширина | 900 |
| Глибина | 300 |
| Висота | 645 |
| Додатково | |
| Кромка елементів: | кромка стільниці ПВХ 2 мм / інші елементи ПВХ 0,5 мм / напрямні - телескопічні |
| Колір на зображенні: | дуб сонома + графіт |
| Матеріал: | лДСП 16 мм |
| Вага виробу: | 29 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Конфігурація: | Закрита |
| Сидіння: | Є |
Всі вироби можна виготовляти як в одному кольорі, так і зробити комбінацію з декількох
