Обирайте потрібний колір
Доступно близько 30 кольорів та варіанти їх поєднання
Стислі характеристики
Оплата при отриманні. Оплата післяплатою. Оплата на розрахунковий рахунок компанії.
12 місяців. Обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Передпокій-3 можна виготовити з палітри в 19 кольорів.
Будь - який колір можна вибрати без доплати до вартості .
Виріб можна вносити будь-які коригування за складовими (прибрати або додати, якісь елементи) та розміри (зменшити, збільшити).
Габарити тумби
Ширина – 1100 мм
Глибина – 300 мм
Висота – 550 мм
(Можливо змінити розміри)
Габарити вішалки
Ширина – 1100 мм
Глибина – 250 мм
Висота – 1100 мм
(Можливо змінити розміри)
Комплектація
Стандарт:
Люкс:
Додатково
Колір на картинці – венге + дуб молочний
Гарантія – 12 місяців
Матеріал – ламіноване ДСП 16 мм.
Матеріал сидіння – шкірозамінник
Палітра кольорів лДСП
(будь-який колір можна вибрати без доплати до вартості )

Кольори шкірозамінника




| Габаритні розміри, мм | |
| Ширина | 1100 |
| Глибина | 300 |
| Розміри елементів | |
| Вішак: | ШхВхГ: 1100х1100х250 |
| Тумба: | ШхВхГ: 1100х550х300 |
| Додатково | |
| Кромка елементів: | кромка ПВХ 0,5 мм |
| Колір на зображенні: | венге + дуб молочний |
| Матеріал: | лДСП 16 мм |
| Вага виробу: | 57 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Особливості: | Обувница, сидіння |
| Тип шафи: | Прямий |
Всі вироби можна виготовляти як в одному кольорі, так і зробити комбінацію з декількох
