Обирайте потрібний колір
Доступно близько 30 кольорів та варіанти їх поєднання
Стислі характеристики
Оплата при отриманні. Оплата післяплатою. Оплата на розрахунковий рахунок компанії.
12 місяців. Обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Стіл приставний СМ-33 можна виготовити з палітри в 19 кольорів.
Будь - який колір можна вибрати без доплати до вартості .
Виріб можна вносити будь-які коригування за складовими (прибрати або додати, якісь елементи) та розміри (зменшити, збільшити).
габаритні розміри
Ширина – 900 мм
Глибина – 900 мм
Висота – 750 або 766 мм
(Можливо змінити розміри)
Комплектація
Стандарт:
Додатково
Колір на зображенні – дуб сонома + алюміній
Гарантія – 12 місяців
Матеріал – ламіноване ДСП 16 мм.
Товщина стільниці – 16 або 32 мм.
Палітра кольорів лДСП
(будь-який колір можна вибрати без доплати до вартості )

| Габаритні розміри, мм | |
| Ширина | 900 |
| Глибина | 900 |
| Висота | 750 або 766 |
| Додатково | |
| Колір на зображенні: | дуб сонома + алюміній |
| Матеріал: | лДСП 16 мм |
| Товщина стільниці: | 16 або 32 мм |
| Вага виробу: | 27 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Надбудова: | Немає |
| Шухляди: | Немає |
| Тумба: | Немає |
| Тип: | Офісний, Прямий |
Всі вироби можна виготовляти як в одному кольорі, так і зробити комбінацію з декількох

Мітки: Письмовий стіл для школяра