Обирайте потрібний колір
Доступно близько 30 кольорів та варіанти їх поєднання
Стислі характеристики
Оплата при отриманні. Оплата післяплатою. Оплата на розрахунковий рахунок компанії.
12 місяців. Обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Письмовий стіл СПУ-3 можна виготовити з палітри в 19 кольорів.
Будь - який колір можна вибрати без доплати до вартості .
Виріб можна вносити будь-які коригування за складовими (прибрати або додати, якісь елементи) та розміри (зменшити, збільшити).
габаритні розміри
Ширина (праворуч) – 1200, 1400, 1600 мм
Глибина (ліворуч) – 1200 мм
Висота – 750 мм
(Можливо змінити розміри)
Комплектація
Стандарт:
Люкс:
Додатково
Колір на малюнку – дуб молочний та дуб сонома+графіт
Висувні механізми – роликові
Гарантія – 12 місяців
Матеріал – ламіноване ДСП 16 мм.
Палітра кольорів лДСП
(будь-який колір можна вибрати без доплати до вартості )

| Габаритні розміри, мм | |
| Ширина | 1200, 1400, 1600 |
| Глибина | 1200 |
| Висота | 750 |
| Додатково | |
| Кромка елементів: | кромка стільниці ПВХ 2 мм / інші елементи ПВХ 0,5 мм |
| Колір на зображенні: | дуб молочний та дуб сонома+графіт |
| Висувні механізми: | роликові |
| Матеріал: | лДСП 16 мм |
| Вага виробу: | 65 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Надбудова: | Немає |
| Шухляди: | Є |
| Тумба: | Є |
| Тип: | Офісний, Кутовий |
Всі вироби можна виготовляти як в одному кольорі, так і зробити комбінацію з декількох

Мітки: Письмовий стіл для школяра