Обирайте потрібний колір
Доступно близько 30 кольорів та варіанти їх поєднання
Стислі характеристики
Оплата при отриманні. Оплата післяплатою. Оплата на розрахунковий рахунок компанії.
12 місяців. Обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Офісний комплект-10 можна виготовити з палітри в 19 кольорів.
Будь - який колір можна вибрати без доплати до вартості .
Виріб можна вносити будь-які коригування за складовими (прибрати або додати, якісь елементи) та розміри (зменшити, збільшити).
габаритні розміри
Ширина – 3040 мм
Глибина – 2660 мм
Висота – 790 мм
(Можливо змінити розміри)
Габарити за елементами
Стіл прямий - ШхГхВ: 2200х900х790
Стіл приставний - ШхГхВ: 1300х800х758
Тумба-ШхГхВ: 1750х560х790
(Можливо змінити розміри)
Комплектація
Стандарт:
Люкс:
Додатково
Колір на зображенні – дуб сонома + алюміній
Висувні механізми – телескопічні
Гарантія – 12 місяців
Матеріал – ламіноване ДСП 16 мм.
Товщина стільниці – 32 мм.
Палітра кольорів лДСП
(будь-який колір можна вибрати без доплати до вартості )

| Габаритні розміри, мм | |
| Ширина | 3040 |
| Глибина | 2660 |
| Висота | 790 |
| Додатково | |
| Кромка елементів: | кромка стільниці та фасадів ПВХ 2 мм / інші елементи ПВХ 0,5 мм |
| Колір на зображенні: | дуб сонома + алюміній |
| Висувні механізми: | телескопічні |
| Матеріал: | лДСП 16 мм |
| Товщина стільниці: | 32 мм |
| Вага виробу: | 195 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Тип: | Офісний |
Всі вироби можна виготовляти як в одному кольорі, так і зробити комбінацію з декількох

Мітки: Кабінети директора