Обирайте потрібний колір
Доступно близько 30 кольорів та варіанти їх поєднання
Оплата при отриманні. Оплата післяплатою. Оплата на розрахунковий рахунок компанії.
12 місяців. Обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Комп'ютерний стіл Тиса Стиль-1 можна виготовити з палітри в 19 кольорів.
Будь - який колір можна вибрати без доплати до вартості .
Виріб можна вносити будь-які коригування за складовими (прибрати або додати, якісь елементи) та розміри (зменшити, збільшити).
Габарити столу
Ширина – 800 мм
Глибина – 600 мм
Висота – 750 мм
(Можливо змінити розміри)
Габарити полиці
Ширина – 800 мм
Глибина – 240 мм
Висота – 550 мм
(Можливо змінити розміри)
Комплектація
Люкс:
Додатково
Колір на малюнку – дуб сонома+графіт
Висувні механізми – телескопічні
Матеріал – ламіноване ДСП 16 мм.
Гарантія – 12 місяців
Палітра кольорів лДСП
(будь-який колір можна вибрати без доплати до вартості )

| Габаритні розміри, мм | |
| Ширина | 800 |
| Глибина | 600 |
| Висота столу: | 750 |
| Розміри елементів | |
| Навісна полиця: | ШхВхГ: 800х550х240 |
| Додатково | |
| Кромка елементів: | кромка стільниці та фасадів ПВХ 2 мм / інші торці ПВХ 0,5 мм |
| Колір на зображенні: | дуб сонома + графіт |
| Матеріал: | лДСП 16 мм |
| Вага виробу: | 55 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Надбудова: | Є |
| Шухляди: | Є |
| Тумба: | Немає |
Всі вироби можна виготовляти як в одному кольорі, так і зробити комбінацію з декількох
