Обирайте потрібний колір
Доступно близько 30 кольорів та варіанти їх поєднання
Оплата при отриманні. Оплата післяплатою. Оплата на розрахунковий рахунок компанії.
12 місяців. Обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Комп'ютерний стіл Тиса-24 можна виготовити з палітри в 19 кольорів.
Будь-який колір можна вибрати без доплати до вартості.
Виріб можна вносити будь-які коригування за складовими (прибрати або додати, якісь елементи) та розміри (зменшити, збільшити).
Габаритні розміри
Ширина – 800 мм
Глибина – 600 мм
Висота -1785 мм
Висота стільниці - 750 мм
(можливо змінити розміри)
Комплектація
Стандарт:
Люкс:
Додатково
Колір на картинці – горіх темний
Висувні механізми – роликові
Гарантія - 12 місяців
Матеріал – ламіноване ДСП 16 мм
Кольорова палітра лДСП
(будь-який колір можна вибрати без доплати до вартості)

| Габаритні розміри, мм | |
| Ширина | 800 |
| Глибина | 600 |
| Висота | 1785 |
| Висота стільниці: | 750 |
| Додатково | |
| Кромка елементів: | кромка столешницы ПВХ 2 мм / остальные элементы ПВХ 0,5 мм |
| Колір на зображенні: | орех темный |
| Висувні механізми: | роликовые |
| Матеріал: | лДСП 16 мм |
| Вага виробу: | 46 кг |
| Гарантія: | 12 месяцев |
| Надбудова: | Є |
| Шухляди: | Немає |
| Тумба: | Немає |
| Особливості: | Підставка під клавіатуру, Підставка під системний блок |
Всі вироби можна виготовляти як в одному кольорі, так і зробити комбінацію з декількох
