Обирайте потрібний колір
Доступно близько 30 кольорів та варіанти їх поєднання
Стислі характеристики
Оплата при отриманні. Оплата післяплатою. Оплата на розрахунковий рахунок компанії.
12 місяців. Обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Комп'ютерний стіл СУ-7 можна виготовити з палітри в 19 кольорів.
Будь - який колір можна вибрати без доплати до вартості .
Виріб можна вносити будь-які коригування за складовими (прибрати або додати, якісь елементи) та розміри (зменшити, збільшити).
габаритні розміри
Ширина – 1050 мм
Глибина – 680 мм
Висота – 1830 мм
Висота стільниці – 750 мм
(Можливо змінити розміри)
Комплектація
Стандарт:
Люкс:
Додатково
Колір на картинці – венге + дуб молочний
Висувні механізми – телескопічні
Гарантія – 12 місяців
Матеріал – ламіноване ДСП 16 мм.
Регулювання кута нахилу стільниці до 45 градусів на 10 положень
Палітра кольорів лДСП
(будь-який колір можна вибрати без доплати до вартості )

| Габаритні розміри, мм | |
| Ширина | 1050 |
| Глибина | 680 |
| Висота | 1830 |
| Висота стільниці: | 750 |
| Додатково | |
| Кромка елементів: | кромка стільниці, ящиків та дверей ПВХ 2 мм / інші елементи ПВХ 0,5 мм |
| Колір на зображенні: | венге + дуб молочний |
| Висувні механізми: | телескопічні |
| Матеріал: | лДСП 16 мм |
| Вага виробу: | 107 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Регулювання: | кут нахилу стільниці регулюється до 45 градусів на 10 положень |
| Надбудова: | Є |
| Шухляди: | Є |
| Тумба: | Є |
| Особливості: | Регулювання кута нахилу стільниці |
Всі вироби можна виготовляти як в одному кольорі, так і зробити комбінацію з декількох
