Обирайте потрібний колір
Доступно близько 30 кольорів та варіанти їх поєднання
Стислі характеристики
Оплата при отриманні. Оплата післяплатою. Оплата на розрахунковий рахунок компанії.
12 місяців. Обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Навісний комп'ютерний стіл CH AirTable R1 Mini можна виготовити з палітри в 19 кольорів.
Будь - який колір можна вибрати без доплати до вартості .
Виріб можна вносити будь-які коригування за складовими (прибрати або додати, якісь елементи) та розміри (зменшити, збільшити).
габаритні розміри
Ширина – 1100 мм
Глибина – 400 мм
Висота – 574 мм
(Можливо змінити розміри)
Комплектація
Стандарт:
Люкс:
Додатково
Колір на картинці – венге + дуб молочний
Висувні механізми – телескопічні
Гарантія – 12 місяців
Матеріал – ламіноване ДСП 16 мм.
Палітра кольорів лДСП
(будь-який колір можна вибрати без доплати до вартості )

| Габаритні розміри, мм | |
| Ширина | 1100 |
| Глибина | 400 |
| Висота | 574 |
| Додатково | |
| Кромка елементів: | кромка стільниці та фасаду ПВХ 2 мм / інші торці ПВХ 0,5 мм |
| Колір на зображенні: | венге + дуб молочний |
| Висувні механізми: | телескопічні |
| Матеріал: | лДСП 16 мм |
| Вага виробу: | 31 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Надбудова: | Немає |
| Шухляди: | Є |
| Тумба: | Немає |
| Особливості: | Регулювання висоти столу, Підставка під клавіатуру |
Всі вироби можна виготовляти як в одному кольорі, так і зробити комбінацію з декількох
