Обирайте потрібний колір
Доступно близько 30 кольорів та варіанти їх поєднання
Стислі характеристики
Оплата при отриманні. Оплата післяплатою. Оплата на розрахунковий рахунок компанії.
12 місяців. Обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Геймерский ігровий стіл Rasin LOFT-20 можна купити у офіційного виробника.
Виготовляється лофт стіл Rasin LOFT-20 з ламінованого ДСП 16 мм та металу 50х25 мм вищої якості, яке відповідає усім екологічним нормам. Стіл можна замовити з палітри в 24 кольори, будь-який колір можна вибрати без доплати до вартості.
Усі торці обклеюються якісною пластиковою крайкою 2 мм і 0,5 мм, яка захищає матеріал від ушкоджень і вологи, колір можна підібрати під палітру ДСП.
У виріб можна вносити будь-які коригування по складових(прибрати або додати, які-небудь елементи) і розміри(зменшити, збільшити).
Габаритні розміри
Ширина – 1200 мм
Глибина – 1200 мм
Висота – 750 мм
(можемо змінити розміри)
Дополнительно
Колір на зображенні – чорний
Гарантія – 12 місяців
Крайка стільниці – ПВХ 2 мм
Товщина металу – 50х25 мм
Матеріал – ламіноване ДСП 16 мм
Палітра кольорів лДСП
(будь-який колір можна вибрати без доплати до вартості)

| Габаритні розміри, мм | |
| Ширина | 1200 |
| Глибина | 1200 |
| Висота | 750 |
| Додатково | |
| Кромка елементів: | кромка стільниці ПВХ 2 мм |
| Колір на зображенні: | чорний |
| Каркас: | метал 50х25 |
| Матеріал: | лДСП 16 мм |
| Вага виробу: | 50 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Надбудова: | Немає |
| Шухляди: | Немає |
| Тумба: | Немає |
| Стиль: | Лофт |
Всі вироби можна виготовляти як в одному кольорі, так і зробити комбінацію з декількох
