Обирайте потрібний колір
Доступно близько 30 кольорів та варіанти їх поєднання
Стислі характеристики
Оплата при отриманні. Оплата післяплатою. Оплата на розрахунковий рахунок компанії.
12 місяців. Обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Геймерський навісний стіл ZEUS IGROK-MAX можна виготовити з палітри в 19 кольорів.
Будь - який колір можна вибрати без доплати до вартості .
Виріб можна вносити будь-які коригування за складовими (прибрати або додати, якісь елементи) та розміри (зменшити, збільшити).
габаритні розміри
Ширина – 1070 мм
Глибина – 600 мм
Висота – 1000 мм
(Можливо змінити розміри)
Комплектація
Додатково
Колір на зображенні – венге + білий
Гарантія – 12 місяців
Матеріал – ламіноване ДСП 16 мм.
Додаткове регулювання висоти бічних полиць.
Палітра кольорів лДСП
(будь-який колір можна вибрати без доплати до вартості )

| Габаритні розміри, мм | |
| Ширина | 1070 |
| Глибина | 600 |
| Висота | 1000 |
| Додатково | |
| Кромка елементів: | кромка стільниці ПВХ 2 мм / інші торці ПВХ 0,5 мм |
| Колір на зображенні: | венге + білий |
| Матеріал: | лДСП 16 мм |
| Вага виробу: | 45 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Надбудова: | Є |
| Шухляди: | Немає |
| Тумба: | Немає |
Всі вироби можна виготовляти як в одному кольорі, так і зробити комбінацію з декількох
